Dr. Liraz Lasry ד"ר לירז לסרי

Marketing – Lectures | Workshops | Consulting – שיווק

משובים

מספר משובים לדוגמה מהרצאות וסדנאות שונות:

"הזמנתי את ד"ר לירז לסרי להרצות בפני דירקטוריון בנק הפועלים על התהליך החשוב והמסקרן של התפשטות טרנדים ברשתות חברתיות ודיגיטליות, תהליך עקרוני במיוחד עבור המערכת הבנקאית ובנק הפועלים בפרט כבנק המוביל בתחום הבנקאות הדיגיטלית.
ההרצאה היתה סוחפת ומעוררת מחשבה, והשתלבה היטב בדיוני התכנון האסטרטגי של דירקטוריון הבנק"
ד"ר שרון חפץ, עוזר יו"ר הדירקטוריון, בנק הפועלים

 poalim

"מילון המונחים העסקיים מגדיר טרנד כ'דפוס של שינוי הדרגתי במצב, תוצר או תהליך…'  – בזכות לירז הכובשת, המוכשרת והסופר חכמה – הטרנד אצלנו ממש לא היה הדרגתי.
תודה ללירז שליוותה אותנו ויעצה לנו בתהליך הפצת החדשנות בלאומי, שסחפה אותנו והוסיפה צבע רב וסגנון ייחודי לתהליך ולתוצאותיו ותוצריו המעולים.
תודה ענקית מכל הלב ומצפים להמשך עבודה משותפת!"
מיכל קיסוס, מנהלת אגף חדשנות ודיגיטל, ורן גבריאל, מנהל חדשנות פנים-ארגונית
בנק לאומי
(ליווי וייעוץ לאגף החדשנות בתהליך ליצירת והפצת חדשנות בבנק לאומי)

leumi

 

 

 

"באחד מימי חמישי אחה"צ התכנסנו  רופאי עור מחלקת עור איכילוב לסדנה מרתקת בנושא תקשורת בעידן המודרני. ברצוני להודות ללירז על החויה המרתקת שעברנו במשך 3 שעות.
גם הספקנים שבינינו (ורופאים בהחלט יכולים להיות כאלו…) יצאו בתחושה של רווח. שאלנו שאלות, העלינו תהיות וקיבלנו כלים מעשיים, וכל זאת תוך כדי שמיעת סיפורים מרתקים מתובלים בהומור.
4 שעות שחלפו מבלי שנרגיש
תודה על ערב קסום!"
חגית מץ, סגנית מנהל מחלקת דרמטולוגיה, איכילוב, המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי

ehelov

"ד"ר לירז לסרי העבירה אצלנו סדנת STORY TELLING למהנדסי הפיתוח. הסדנא היתה נהדרת ושילבה ידע אקדמי, דוגמאות מעשיות והרבה הומור.
המפגש עורר עניין רב בקרב המהנדסים ועזר להם לצאת מהקופסא ולהבין איך לבנות סיפור ואיך להציג רעיון הנדסי בצורה המיטבית. המפגש שם את הדגשים על הנקודות החשובות ולאחר הסדנא היה ניכר שינוי גדול בצורת ההצגה.
נשמח לשתף פעולה גם בעתיד"
אפרת נויירמן, מובילת חדשנות, Motorola Solutions – R&D Center
7DmhnTKP

"אני רוצה להודות על הרצאה מרתקת ותובנות מקוריות, שפרסת בפנינו. אנחנו נמצאים בעיצומה של מהפכה התנהגותית בכל הקשור למיחזור והגענו לתוצאות מדהימות גם בהשוואה לעולם. יחד עם זאת, הרגשנו שאנחנו צריכים מישהו שיעשה לנו סדר בראש, לגבי כיווני חשיבה חדשים ובעיקר להבין את הטרנדים החדשים.
עשית זאת ובגדול."
נחמה רונן, יו"ר תאגיד המיחזור אל"ה

ela heb

"לירז בעלת יכולת יוצאת דופן להביט ממעוף הציפור על טרנדים, לנתח אותם, לבנות מודל שמסביר את התהליך בו הם נוצרים ומתפשטים, ולהגיש את התובנות הללו באופן מקצועי, ברור ופשוט. לירז יודעת להתאים היטב את תכני ההרצאות שלה ואת פורמט הפרזנטציה לקהל גדול או למפגש מנהלים אינטימי, ולבנות סדנאות שיתאימו לאופי וצרכי המשתתפים. התוצאה – קהל שנהנה מפרזנטציה מקצועית, שנונה ומהנה, שיכול לקבל החלטות מקצועיות טובות בהרבה, בזכות הידע מבוסס המחקר – והפרקטי – שנחשף אליו".

גיל פרץ, יו"ר המרכז לאימונים בעסקים
גיל פרץ

 

"לירז היקרה
תודה על השתתפותך ביום עיון ביג דאטה בלאומי.
ההרצאה שלך היתה מרתקת וסוחפת. לקחת אותנו לכיוונים של יציאה מהקופסא עם קישור מוחשי לעולמנו היומיומי.
על מנת להמחיש זאת ריכזנו כמה רשמים ופידבקים שקיבלנו מהמשתתפים:
"ההרצאה של לירז נתנה חומר למחשבה לחשיבה מחוץ לקופסה"
"היה מרתק לשמוע את ההרצאה של ד"ר לסרי"
"ההרצאה של לירז היתה מעולה!"
"…היה מעניין, פותח ראש וחדשני"
דנה פרידמן, ראש אגף דיגיטל וביג דאטה, בנק לאומי

leumi

 

 

 

"זכינו לפגוש את ד"ר לירז לסרי כחלק מקורס מנהלים בחברתנו במסגרת סדנה שהעבירה בנושא זיהוי, יצירת וחיזוי טרנדים.
הציפיות המרכזיות שלנו ממרצים הנן ליכולת לגבש תוכן שאינו "הרצאות מדף" אלא Tailor made ומותאם לאופי ולצרכים הייחודיים שלנו וחיבור לפרקטיקה העסקית ללא הותרת הנושא ברמה ה"אקדמית" שלו. כבר בתהליך המשותף שלנו ושל לירז לגיבוש התכנים לסדנה, לירז הפגינה קואופרטיביות ופתיחות מחשבתית לצד יכולת לזהות בצורה חדה ומהירה את הצרכים שלנו ו"להוביל" אותנו לכיוונים הרלוונטיים ביותר. 

הסדנה עצמה הייתה מוצלחת מאוד וחשנו כי ניתן חומר רב למחשבה לצד כלים אופרטיביים. רמת ההוראה הייתה גבוהה מאוד, כאשר לירז השכילה להעביר את הסדנה במקצועיות רבה ובצורה אינטליגנטית וסוחפת, ולייצר דיאלוג וחשיבה משותפת עם המשתתפים אשר מצאו לנכון לציין לטובה את הסדנה".

מיה קורן, מנהלת משאבי אנוש, ורועי מינקוב, מנהל, חברת Tasc Stretegic Consulting

logo

 

 

"ההרצאה עברה בהצלחה גדולה ומעל המצופה.
ההכנה המוקדמת, התפירה על פי צרכי הכנס והיכולת לעמוד ולסחוף את הקהל הורגשה בכל מילה שנאמרה.
ד"ר לסרי 'עשתה' לנו את הכנס."

הרשות לפיתוח הגליל,

כנס היין הישראלי

wine

 

 

 

"רצינו להודות לך (בשמי ובשם משתתפי הסדנא) על מפגש מרתק בנושא מיתוג (באופן כללי ובפרט בחברות B2B). חברתנו עוברת בימים אלה תהליך של מיתוג מחדש, וכצפוי התהליך מורכב ומעורר שאלות רבות. הצלחת במפגש לעורר עניין רב בקרב המשתתפים (מנכ"ל החברה ומנהלים בכירים במכירות ובשיווק, מישראל ומחו"ל) ובעיקר להבהיר ולמקד את הנקודות החשובות עליהן יש לשים את הדגש. הסדנא הועברה בצורה מרתקת, בשילוב הומור וסיפורים מהשטח. שוב תודה, נשמח לשתף פעולה גם בעתיד"

אפרת גרטש, מנהלת פיתוח ארגוני גלובאלי, חברת "הזרע"

לוגו הזרע


"תודה רבה על ההרצאה המרתקת בנושא טרנדים שהעברת ביום עיון לארגון הכספים בחברת אינטל. ההרצאה הייתה מעשירה, מעוררת מחשבה, זורמת ומקצועית מאוד. אוסף הדוגמאות המשעשעות ויוצאות הדופן שבחרת להביא בהרצאה תרמו גם הם להנאה מרובה מההרצאה"

מלי סהר-שדה, מחלקת הכספים, אינטל

Intel logo

 

"לירז שמשה כמנהלת האקדמית של תכנית ניהול עסקי בכיר עבור פיתוח קבוצת מנהלים בבנק מסד והעבירה לנו מספר הרצאות בתחום השיווק. לירז עשתה זאת בצורה מקצועית, נעימה, מעניינת ובעיקר הצליחה להבין מהם הצרכים של הקבוצה ולענות עליהם במלואם. ההרצאות שהעבירה זכו לשבחים רבים מצד המשתתפים."

גבי טייטל, סמנכ"ל, ממונה על המערך לבנקאות קמעונאית, בנק מסד

בנק מסד

 

"ד"ר לירז לסרי משמשת כמרצה קבועה בנושאי שיווק בלהב וכמנהלת אקדמית של קורס "אסטרטגיות שיווק-חברתי דיגיטלי למנהלים בכירים" אותו פיתחה. שיתוף הפעולה עמה מהנה, נעים ומאד מקצועי: לירז ידועה כמרצה מעמיקה, מקצועית ומרתקת, המשלבת ידע אקדמי מקיף לצד כלים פרקטיים ודוגמאות מעשיות מניסיונה בקרן הון סיכון ובחברת ייעוץ גדולה. מחויבותה לקהל מלאה, ובהתאם לקהל הבכיר הלומד בלהב, לירז מקפידה להתאים באופן ייעודי את הרצאותיה לקהל המשתתפים, בין אם מדובר במנהלים מחברות שונות שנרשמו לקורסים פתוחים בלהב, ובין אם מדובר בתכניות פיתוח מנהלים ייעודיות שאנו מפתחים לארגונים במגזר העסקי והציבורי. המשובים שלירז מקבלת גבוהים מאד, ולראייה מספר ציטוטים מהמשובים של משתתפים בהרצאותיה בלהב:

"נושא ייחודי ומרתק, בד"כ לא נוגעים בנושאים הללו בקורסים וסדנאות אחרות"
"יום מעולה! מרצה מצוינת, סוחפת, בהירה וברורה. המון דברים ליישום"
"מעולה! מרתקת! לא רציתי שהשיעור יגמר!"
"מעולה!!! מעניינת, יודעת להחזיק שיעור, רלוונטית, אינטראקטיבית. נהניתי מאוד להקשיב לה"
"מקצועית ומצוינת, מציגה ומספקת דוגמאות חיות, ענייניות"
"המרצה הכי טובה בקורס! יכולת פדגוגית יוצאת מן הכלל"
"הרצאתה של ד"ר לסרי התאימה לבנק בצורה יוצאת דופן ומעוררת התפעלות"
"מעולה! מרצה מדהימה, נתנה כלים פרקטיים והעבירה מצוין את ההרצאה. רוצים עוד!"

אודי אהרוני, מנכ"ל להב, אוניברסיטת תל-אביב

lahav

לקוחות נוספים לדוגמה:

 Discont BIGHP Rambam_Logo_Heb

Israel-Corp

Ossem

stern_stacked_long_white-on-purple

להזמנת הרצאה או סדנה לחצו כאן

//

מודעות פרסומת